Yeni danışmanlık videoları zaman içinde yüklenmeye devam edecektir. Yeni videolar için sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Ücret : 100 ₺

Deste Yöntemi

Gözle görülür şekilde zenginlik deneyimi oluşturarak, yaşadığınız pozitif para ilişkisiyle bilinçaltınızı yeniden programladığınız yöntemdir. Zorunlu uyulması gereken kurallarıyla, kendi sınırlarınızı zorlayacak ama bir o kadar da keyif alacaksınız.

Ücret : 100 ₺

Bilinçaltı Doğrulama Sistemi

Yeni inançları hangi aşamalardan geçtikten sonra elde ettiğinizi ve değiştirmek istediğiniz eski negatif inançlarınızı da nasıl değiştireceğinizi sistematik olarak öğreneceksiniz. Bu süreçte de deneyimin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha görmüş olacaksınız.

Ücret : 100 ₺

Geri Dönen Paralar Sistemi

Paranın kolay ve sık kazanılacağı fikrini size yaşatan, bu yaşanmışlık (deneyim) sonucunda da bilinçaltınızda köklü değişiklikler meydana getiren bir çalışma. Eğer tek bir gelir kaynağına bağlı olmadan ve kolay para kazanmak istiyorsanız bu çalışma tam size göre.

Ücret : 100 ₺

Hayal Kurma Aşamaları

Herkesin daha ilk aşamada takılıp kaldığı ve gelişi güzel hayaller kurarak kendisini geleceğe hazırlamaya çalıştığı hayal kurma çalışmasında, artık yarım kalan bu işi nasıl tamamlayacağınızı aşama aşama öğreneceksiniz. Hayal kurmanın temel 3 aşamasıyla, yeniden hayal edin.

Ücret : 100 ₺

Zenginlik Alt Limiti

Herkes zengin olmak ister. Zenginliğin bir üst limiti yoktur ve insanlar kendileri için oldukça cömert bir şekilde zenginlik ister. Maalesef bu istek hayatımız için o derin bağlantıyı oluşturamaz. Zenginlikle derin bir bağlantı için asıl bakmamız gereken yer zenginlik alt limitidir.

Ücret : 100 ₺

Pozitif, Rakip Psikolojisi

Toplumun sizden beklediği gibi hareket ederseniz, toplumun belirlediği ve normal saydığı ölçülerde kâr elde edersiniz ama eğer siz herkesten farklı tepkilerle hareket etme cesareti gösterirseniz, elde ettiğiniz mükafat da kadar çok olacaktır. Daha fazla kâr için daha farklı olun.

Ücret : 100 ₺

Verme Deneyimi

Birçoğumuz daima almaktan yanadır çünkü bir şeyleri aldığımızda, bizde oluşan düşünce artış düşüncesidir. Masumane görünen bu düşünce ve eylem, bizi muhtaç olma haline hapseder. Alma odaklı olan her zihin aynı zamanda almak istediği şeyin yokluğu içindedir.

Ücret : 100 ₺

Değer Algısı

Hayattaki en önemli konulardan birisi olan değer algısı, kendinizle yaptığınız savaşı bitirecek ve gün be gün değerinizi arttıracak. Kendi değeriniz üzerinde çalışacağınız bu danışmanlık videosunu satın alarak, değerinizi arttırmaya yönelik ilk adımı atabilirsiniz.

Ücret : 100 ₺

Korku

Korku duygusunu bilmeyen ve hissetmeyen yoktur çünkü gayet doğal, insani bir duygudur. Korku duygusundan kurtulmak yerine, o duyguyu nasıl kendimiz için daha faydalı kullanabilirizin cevabını bu danışmanlık videosunda bulacaksınız.

Ücret : 100 ₺

Zihne Yumruk Atmak

Etrafınızda bir çok kişi varlığını sürdürürken, siz bazı durumlarda zorunlu olarak uzlaşmak, geçinmek zorunda kaldığınız kişilerle karşı karşıya kaldığınızda, o kişiyle uğraşmak yerine onu kendi tarafınıza çekebileceğiniz muhteşem bir çalışma.

Ücret : 100 ₺

Borç Paradoksu

Borç defterini tamamen kapatmak isteyenler için uygulama bakımından zor ama etkili bir çalışma. Bu çalışma zihinsel süreçleri içinde barındırırken, fiziksel realitemizdeki gerçekliği kullanarak, düşünce yapımızı değiştirmektedir. Borçlara bakış açınız değişecek.

Ücret : 100 ₺

Cennet Dünya

Herkes gibi sıradan bir dünya da olduğumuzu düşünerek, sıradan yaşadık ve artık anlıyoruz ki bizden saklanan en büyük sırlardan birisi imiş Cennet Dünya. Bu danışmanlık videosunda, Cennet Dünyayla buluşacak ve kendi değerinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.