Yeni danışmanlık videoları zaman içinde yüklenmeye devam edecektir. Yeni videolar için sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Ücret : 100 ₺

İblis

Şimdiye kadar iblisin hep adını duyduk ama hiç göremedik, aslında göremememizin nedeni çok iyi saklanıyor oluşu. Bu danışmanlık videosunda iblisin nerede olduğunu ve hayatımıza etkisini, onu nasıl fark edebileceğimizi anlattım.

Ücret : 100 ₺

Doğru Yanlış

Hayatımız boyunca doğru ve yanlışlarla büyüdük ve bu bizim kurallarımız haline geldi. Ne büyük bir yalanın veya kandırmacanın içinde olduğunuzu keşfedeceğiniz, bu hayatta hata oranınızı neredeyse %5e kadar düşüreceğiniz harika bir çalışma.

Ücret : 100 ₺

Para Enerjisi

Paranın bir enerjisi olduğunu biliyor muydunuz? O halde daha çok paraya sahip olabilmek için daha çok para enerjisine ihtiyacımız vardır. İşte bu para enerjisini nasıl yakalayabileceğiniz konusunda önemli bilgiler ve detaylar veren özel bir danışmanlık videosudur.

Ücret : 100 ₺

Parayı Şutlamak

Genel bir alışkanlığın ortaya koyduğu ve herkesin en sık düştüğü maddi bir hata (tuzak). Para kazandığımızı neredeyse hissedemez olduk, nedeni sürekli paranın elimizden kayıp gitmesi, peki ya parayı kontrol edebileceğiniz basit bir alışkanlık olduğunu söylesem.

Ücret : 100 ₺

Bireysel Piyasa

Herkes genel piyasaya göre hareket eder ve piyasanın durumuna göre şekillenen davranış içerisindedir. Peki bu ne kadar doğru? Kendi piyasamızı belirleyebilir miyiz? Bireysel piyasa anlayışı hakkında gerçeklere dayanan bilgiyi bulacağınız harika bir danışmanlık videosu.

Ücret : 100 ₺

Anı Yaşamak

Ercan Kırdök’ün gözünden ve hayat deneyiminden, anı yaşamanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlediğiniz bir çalışma. Bu özel farkındalık sayesinde hayallerinizle aranızda daha sıkı bir bağda kurmuş olacaksınız. Anı yaşamak denilince, herkesten farklı düşüneceksiniz.

Ücret : 100 ₺

Kazan Kazan Sistemi

Kazanmak herkesin bir şekilde yaşadığı şeydir ama süreklilik arz eden durumlarda yani kalıcı olarak kazanma eyleminde nadir insanlar ve başarıları karşımıza çıkar. Peki, sürekli olarak kazanabilmenizin bilinçaltı oyunundan ibaret olduğunu söyleseydim.

Ücret : 100 ₺

Kazançlara El Koymak

Kendi kazançlarınıza el koymanın nasıl bir duygu olduğunu ve size nasıl bir fırsat sunduğunu bu danışmanlık videosunda ele aldık. Tüm kazanç tabularımızı alaşağı edecek ve bizi zorlayan ama bir o kadar da keyif veren muhteşem bir çalışma karşınızda.

Ücret : 100 ₺

Ceza ve Mükafat Sistemi

Şimdiye kadar ki kazanç düzeninizde farklı bir gerçeklik oluşturan bir çalışma. Bu çalışmayla birlikte, konfor alanınız tamamen bozulacak ve size daha fazla kazanç imkanı sunan gerçek bir deneyimle karşı karşıya kalacaksınız.

Ücret : 100 ₺

İlişkinin Temeli

Hiç tahmin bile edemeyeceğiniz net düşüncelerle, hayalinizdeki ilişkinin temellerini atacağınız, sıra dışı bir çalışma. Bu çalışmayla birlikte, artık ilişki konusunda bambaşka bir yolculuk sizi bekliyor olacak. Hayalinizdeki aşkı netleştirin ve onun peşinden gidin.

Ücret : 100 ₺

Boş Çerçeve

Bu hayatta vizyonunuzun ve düşüncelerinizin olması gerektiği gibi pozitif olduğunu ama nedense yaşadığınız hayatın negatif yüklerinden kurtulamadığınızı düşünüyorsanız, bu eğitim videosuyla kaçırdığınız en büyük resimi yeniden fark edeceksiniz.

Ücret : 100 ₺

Konfor Alanı

Birçok kişinin ümitsizce oluşturduğu, içinden çıkılamaz hale getirdiği, adı konfor alanı olan ama hayatınız boyunca sizi rahatsız eden bu alışkanlığı, nasıl ortadan kaldırabileceğinizi keşfedeceksiniz. Konfor alanını en basit şekilde ortadan kaldırmak için mutlaka izleyin.

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.