Yeni danışmanlık videoları zaman içinde yüklenmeye devam edecektir. Yeni videolar için sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Ücret : 100 ₺

Frekanslar

Realitenizin oluşumunda ve hayatınız boyunca her bir deneyiminiz ardında ki sır bu danışmanlık videosuyla aydınlanıyor. Frekanslar hayatımız boyunca göremediğimiz ama deneyimlerimizle varlığını kabul ettiğimiz gizli bir silah.

Ücret : 100 ₺

Farkındalık ve İnanç

İnanç ve realite arasındaki sıkı bağın farkındalık ile nasıl şekil değiştirdiğine, şimdiye kadar kazandığınız farkındalıklarınızın neden işe yaramadığına şahit olacaksınız. Hayatınızda görmeyi arzu ettiğiniz değişime kavuşmak için size yol gösterecektir.

Ücret : 100 ₺

Aitlik Duygusu

Hayalleriniz büyük olsun, sizde öyle ama büyük hayallerinize kavuşma ümidiyle yıllarınızın boşa gitmesine izin vermeyin. Bu eğitim hayalleriniz ve duygularınız arasında güçlü bir bağ oluşturuyor. Ait olduğunuz gerçekliğe doğru ilerlemeye hazır olun.

Ücret : 100 ₺

Zaman Paradoksu

Sürekli karşınıza çıkan, ayağınıza dolanan ve ilerlemenizi engelleyen, zaman konusunu daimi olarak aşmak, gereken zamandan çok daha fazlasına sahip olmak, zamanınızın çoğunu rahat, mutlu ve ümitli geçirmek istiyorsanız, bu eğitim tam size göre.

Ücret : 100 ₺

Olasılıklar

Belki de en kapalı olduğumuz konulardan birisi. Üzerinde düşünüldüğünde, her şey bir iki olasılık dahilindeymiş gibi bize imkansız duygusunu yaşatan ve bizi kapana sıkıştıran bu konuya açıklık getiriyoruz. Olasılıkların muhteşem sınırsızlığına şahit olacaksınız.

Ücret : 100 ₺

Hayali Gerçeklikle Birleştirme

Hayallerinizi, şu an yaşamakta olduğunuz gerçek realitenizle birleştirebileceğinizi ve gerçeğe çok yakın bir deneyim içerisinde olacağınızı söyleseydim. Gelin bunun nasıl mümkün olduğunu bu videoda göstereyim.

Ücret : 100 ₺

Hayal Panosu

Mutlaka bir hayal panonuz vardır, eğer yoksa mutlaka yapmalısınız. Hayal panonuzun nasıl yapılması gerektiğini ve hayatımızda nasıl işlediğini tüm detaylarıyla ele aldığımız bir danışmanlık videosu. Şimdi hayal panonuzu yapmaya başlayabilirsiniz.

Ücret : 100 ₺

Beklenti

Beklenti dediğimiz şey bizim için iyi mi yoksa kötü mü? Beklenti içinde kendinizi daha kötü hissediyor ve ümitsizliğe kapılıyorsanız, bu sizin için büyük bir sorun demektir. Nasıl bir beklenti içinde olacağınızı en ince detaylarına kadar anlatan harika bir eğitim videosu.

Ücret : 100 ₺

Fiziksel Gerçeklik Oluşturmak

Ne kadar çok gerçek deneyim yaşarsanız, o kadar çok gerçek duygular üretirsiniz, çünkü deneyimler, gerçek tepkilere neden olur ve duygularınız en yüksek frekansına ulaşır. Hayatınıza fiziksel gerçeklik oluşturmak için vazgeçilmez bir çalışma.

Ücret : 100 ₺

Hologram Evren

Hologram evren gerçeğini anlamanın ötesinde, hayatınız için nasıl kullanabileceğinizi ve gerçek sonuçlar alabileceğinizi öğreneceğiniz muhteşem bir danışmanlık videosu. Hayatınız boyunca uzun ve yorucu yollardan geçerek ilerlemekten bıktıysanız, mutlaka izleyin.

Ücret : 100 ₺

Maddesel Düşünce

Yaptığınız tüm çalışmayı yeniden değerlendirme fırsatı sunacak ve motivasyonunuzu inanılmaz şekilde arttıracak bir gerçeği görmenizi sağlayan harika bir eğitim videosu. Farketmeden düştüğünüz tuzakları fark edecek ve yolunuzda emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Ücret : 100 ₺

Korku Soruları

Hiç farkında dahi olmadan, kendi olumsuz senaryolarımızı olasılıklara açık bırakarak yaşamaya ve bunun sonucunda da kötü deneyimler edinmeye devam ediyoruz. Korku sorularımızı nasıl fark edeceğimizi ve cevap vereceğimizi anlatan eğitim videosu.

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.