Yeni danışmanlık videoları zaman içinde yüklenmeye devam edecektir. Yeni videolar için sitemizi sık sık ziyaret ediniz.

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.

Ücret : 100 ₺

Ego

Ego konusunda şimdiye kadar çok fazla yazıldı, çizildi. En çok kaybettiğimiz nokta, aslında tam burası. Her hangi bir konuda gereğinden fazla bilgi sahibi olmak, bilgilerin arasında kaybolmaktır. Ego konusunda en net ve işinize yarayacak bilgi bu eğitim videosunda.

Ücret : 100 ₺

Alış Veriş Alışkanlığı

Alış-Veriş günlük rutinimimizin bir parçasıdır. Bu kadar çok hayatımızın içinde olması tabi ki para konusunda inançlarımızı yeniden revize etme fırsatıda sunuyor. Para deneyimini ilk elden yaşadığınız alış-veriş konusunda çarpıcı bilgilerle ve tavsiyelerle buradayız.

Ücret : 100 ₺

Algıda Seçicilik

Eminim geleceğiniz gelişi güzel oluşsun istemezdiniz. Geleceğinizi oluştururken çok seçici ve titiz davranırdınız ama maalesef şu anda gelişi güzel yaşıyorsunuz ve buna rağmen iyi bir gelecek istiyorsunuz. Bu karmaşaya son vermenin zamanı geldi.

Ücret : 100 ₺

Aktif Hareket

Geçmiş deneyimlerinizden edindiğiniz ve bir türlü kurtulamadığınız olumsuz düşünceleriniz, her fırsatta ilerlemenize engel olmakta. İlerlemekten vazgeçmemek adına uygulayabileceğiniz muhteşem bir çalışma Aktif Hareket, sizi tam anlamıyla harekete geçirecek.

Ücret : 100 ₺

Empati Sempati

En sık karıştırılan Empati ve Sempati kavramları, kişisel gelişim serüveninizde önemli bir rol oynamakta. Özellikle üzerinde durduğumuz Sempati gösterme eğilimini, enine boyuna ele aldık ve yanlışlıkla da olsa hataya düşmemeniz için elimizden geleni yaptık.

Ücret : 100 ₺

Kontrol

Daima her şeyi kontrol etme dürtüsüyle yaşıyoruz. Bu dürtü aslında başımıza daha çok dert/sorun açmaktan öteye gitmiyor. Bu danışmanlık videosunda kontrol etme arzumuzla nasıl yüzleşeceğimizi ve ilahi akışa nasıl güvenebileceğimizi konu aldık.

Ücret : 100 ₺

Borç Verme İlişkileri

Borç almak veya vermek ile ilgili herkesin mutlaka bir deneyimi olmuştur. Borç verme kurallarından bahsettiğimiz bu danışmanlık videosuyla, şahsi ekonominiz ile ilgili hiç bir sıkıntıya düşmeden, borç verebilecek ve ilişkilerinizi koruyabileceksiniz.

Ücret : 100 ₺

Hobi

Hobi hayatımız için olmazsa olmaz bir eylemdir. Herkes kendi hobisini bulmak ve onu geliştirmek ister ama hobimizin ne olduğunu bilmiyorsak, onu nasıl bulabiliriz? Kendi hobinizi kolayca nasıl keşfedebileceğinizi öğreneceğiniz harika bir eğitim videosu.

Ücret : 100 ₺

Kendini Güçsüz Görmek

Kendinizi neden güçsüz gördüğünüz konusuna açıklık getirerek, kendinizde yapacağınız değişiklerle, kendinize karşı olan tutumunuz tamamen değişmeye başlayacak. Kendinizi küçük görme konusunu tamamen rafa kaldıracak muhteşem bir eğitim videosu.

Ücret : 100 ₺

Şükür Egzersizi

Şükür egzersizleri dünya genelinde kabul görmüş en bilenen ve en kolay uygulanan yöntemler arasında yerini alıyor. Bu denli yaygın olmasına rağmen, basit sayılabilecek ama hayatınız için önemli bir takım hataları fark edebileceğiniz eğitim videosu.

Ücret : 100 ₺

Değer Yaratmak

Herkes rahat bir hayat yaşamak için zenginlik ister ve herkes zengin olmak için çalışır ama çalışmak sizi zengin birisi yapmaz. Zenginliğin değer yaratmaktan geçtiğini çok az sayıda insan kavramıştır. Şimdi ise sıra sizde, değer yaratmak için ihtiyacınız olan video.

Ücret : 100 ₺

Pahalı Kavramı

Hemen hemen her şeye pahalı etiketini kolayca yapıştırıyoruz. Hayatımızın bir parçası gibi hiç rahatsızlık duymadan her gün tekrar edip duruyoruz. Peki bunun hayatımız için etkisi nedir? Hayatımızda önemli bir yere sahip midir? Hayatımızda neleri değiştirir?

Satın aldığınız her video içeriğinin kullanım hakkı en geç 24 saat içinde telefonunuza sms olarak gönderilecektir.